ul. Lęborska 8/10 lok. 118, 03-443 Warszawa biuro@uniprojekt.pl

Home

Nadzór Inwestorski


Kompleksowy nadzór inwestorski. Organizowanie odbiorów inwestorskich, częściowych i końcowych. Uczestnictwo w próbach i odbiorach technicznych instalacji i urządzeń.

Czytaj więcej ›

Zastępstwo Inwestycyjne


Podjęcie działań w imieniu i na rzecz Inwestora mających na celu optymalizację procesu inwestycyjnego oraz zabezpieczenie interesu Inwestora przed nieuczciwymi działaniami stron postępowania inwestycyjnego.

Czytaj więcej ›

Usługi Eksperckie


Audyt projektów, kosztorysów i rozwiązań technicznych. Ekspertyzy techniczne, ekspertyzy biegłego sądowego. Kompleksowe przeglądy budowlane. Doradztwo w zakresie inwestycji budowlanych.

Czytaj więcej ›

folder

Budownictwo Energooszczędne

POBIERZ FOLDER

Oferta


Naszą ofertę kierujemy do inwestorów indywidualnych oraz do podmiotów korporacyjnych chcących inwestować w branży budowlanej i poszukujących kompetentnego partnera biznesowego.

Jeżeli budując dom kierujesz się możliwością ograniczenia kosztów eksploatacji i nie chcesz zrezygnować z jego unikalnego charakteru, pozwól nam przedstawić sobie zalety technologii budownictwa energooszczędnego w technologii stalowej konstrukcji szkieletowej. Nasza technologia to wysokie parametry termoizolacyjności, szczelności, niższe koszty realizacji oraz wysoka wytrzymałość i trwałość konstrukcji.

Przeprowadziny całą inwestycję na terenie Polski lub Niemiec, od projektu, poprzez uzyskanie pozwoleń administracyjnych, wykonawstwo a kończąc na odbiorach.

Czytaj więcej ›

Pracowaliśmy dla